Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 01-02-2020 15:00 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1 18581 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 12:30 Tholense Boys 2 Drechtstreek 3 26853 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 vervallen MOC'17 4 Tholense Boys 3 66962 Sportpark Rozenoord - -
C 01-02-2020 14:30 Tholense Boys 4 Vosmeer 1 67223 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 10:30 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 149045 - -
C 01-02-2020 13:00 Victoria'03 JO17-1 Tholense Boys JO17-1 100229 Sportpark Albano - -
C 01-02-2020 12:30 Tholense Boys JO16-1 Bruse Boys JO16-1 103413 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 108771 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 14:00 Achtmaal MO15-1 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 151156 Sportpark v.v. Achtmaal - -
C 01-02-2020 13:00 Victoria'03 JO13-1 Tholense Boys JO13-1 113598 Sportpark Albano - -
C 01-02-2020 11:00 Vivoo JO13-1G Tholense Boys JO13-2 113021 Sportpark aan de Veenbes - -
C 01-02-2020 09:00 Prinsenland JO11-1 Tholense Boys JO11-1 125557 Sportpark Molenkreek - -
C 01-02-2020 11:00 NVS JO11-1 Tholense Boys JO11-2 120831 Sportpark De Danen - -
C 01-02-2020 09:30 Tholense Boys JO11-3 DVO'60 JO11-1 125063 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 09:00 Kogelvangers JO10-1 Tholense Boys J10-1 129308 Sportpark De Willemsch Veste - -
C 01-02-2020 11:00 Tholense Boys JO10-2 DBGC JO10-2 131423 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 09:30 Tholense Boys JO9-1 De Meeuwen JO9-1 138218 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 09:30 Rillandia JO9-1 Tholense Boys JO9-2 137494 Sportpark Rillandia - -
C 01-02-2020 09:00 VVC'68 JO7-2 Tholense Boys JO7-1 146882 Sportpark De beek - -
C 01-02-2020 08:30 MOC'17 JO8-6 Tholense Boys JO8-1 144621 Sportpark Rozenoord - -
C 01-02-2020 09:30 Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-9 139196 Sportpark De Bent - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 01-02-2020 15:00 Tholense Boys 1 Krabbendijke 1 18581 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 12:30 Tholense Boys 2 Drechtstreek 3 26853 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 vervallen MOC'17 4 Tholense Boys 3 66962 Sportpark Rozenoord - -
C 01-02-2020 14:30 Tholense Boys 4 Vosmeer 1 67223 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 10:30 ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 149045 - -
C 01-02-2020 13:00 Victoria'03 JO17-1 Tholense Boys JO17-1 100229 Sportpark Albano - -
C 01-02-2020 12:30 Tholense Boys JO16-1 Bruse Boys JO16-1 103413 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 11:00 Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 108771 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 14:00 Achtmaal MO15-1 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 151156 Sportpark v.v. Achtmaal - -
C 01-02-2020 13:00 Victoria'03 JO13-1 Tholense Boys JO13-1 113598 Sportpark Albano - -
C 01-02-2020 11:00 Vivoo JO13-1G Tholense Boys JO13-2 113021 Sportpark aan de Veenbes - -
C 01-02-2020 09:00 Prinsenland JO11-1 Tholense Boys JO11-1 125557 Sportpark Molenkreek - -
C 01-02-2020 11:00 NVS JO11-1 Tholense Boys JO11-2 120831 Sportpark De Danen - -
C 01-02-2020 09:30 Tholense Boys JO11-3 DVO'60 JO11-1 125063 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 09:00 Kogelvangers JO10-1 Tholense Boys J10-1 129308 Sportpark De Willemsch Veste - -
C 01-02-2020 11:00 Tholense Boys JO10-2 DBGC JO10-2 131423 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 09:30 Tholense Boys JO9-1 De Meeuwen JO9-1 138218 Sportpark De Bent - -
C 01-02-2020 09:30 Rillandia JO9-1 Tholense Boys JO9-2 137494 Sportpark Rillandia - -
C 01-02-2020 09:00 VVC'68 JO7-2 Tholense Boys JO7-1 146882 Sportpark De beek - -
C 01-02-2020 08:30 MOC'17 JO8-6 Tholense Boys JO8-1 144621 Sportpark Rozenoord - -
C 01-02-2020 09:30 Tholense Boys JO8-3 MOC'17 JO8-9 139196 Sportpark De Bent - -

Terug naar boven