Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 08-02-2020 14:30 Duiveland 1 Tholense Boys 1 18697 Sportpark Oostersportpark - -
C 08-02-2020 14:30 Prinsenland 2 Tholense Boys 2 26981 Sportpark Molenkreek - -
C 08-02-2020 14:30 Tholense Boys 3 Krabbendijke 3 69256 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 14:30 WHS 4 Tholense Boys 4 70247 Sportpark De Waaje - -
C 08-02-2020 12:30 Tholense Boys JO19-1 VCK JO19-1 96122 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 SJO FC De Westhoek MO19-1 148910 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 12:30 Tholense Boys JO17-1 Prinsenland JO17-1 101879 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 10:15 Brouwershaven JO16-1G Tholense Boys JO16-1 103281 Sportpark Onder de Molen - -
C 08-02-2020 12:30 Unitas JO14-1 Tholense Boys JO14-1 108743 Sportpark Molenvliet - -
C 08-02-2020 09:30 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 EBOH MO15-1 151164 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO13-1 Virtus JO13-1 113460 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO13-2 Halsteren JO13-3 111476 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 09:30 Tholense Boys JO11-1 SC Kruisland JO11-1 122143 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO11-2 SPS JO11-1G 122367 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:00 BSC JO11-4 Tholense Boys JO11-3 119495 Sportpark Vierhoeven - -
C 08-02-2020 09:30 Tholense Boys J10-1 De Fendert JO10-1 130763 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 09:30 SPS JO10-2G Tholense Boys JO10-2 127121 Sportpark D'n Aekerboam - -
C 08-02-2020 09:00 RCS JO9-1 Tholense Boys JO9-1 138013 Sportpark De Alblas - -
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO9-2 Roosendaal JO9-7 137675 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 09:30 Tholense Boys JO7-1 Tholense Boys JO7-2 146810 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 09:30 Tholense Boys JO8-1 FC Bergen JO8-2 144984 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:15 SC Welberg JO8-1 Tholense Boys JO8-3 139514 Sportpark 't Zandbaantje - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 08-02-2020 14:30 Duiveland 1 Tholense Boys 1 18697 Sportpark Oostersportpark - -
C 08-02-2020 14:30 Prinsenland 2 Tholense Boys 2 26981 Sportpark Molenkreek - -
C 08-02-2020 14:30 Tholense Boys 3 Krabbendijke 3 69256 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 14:30 WHS 4 Tholense Boys 4 70247 Sportpark De Waaje - -
C 08-02-2020 12:30 Tholense Boys JO19-1 VCK JO19-1 96122 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 12:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 SJO FC De Westhoek MO19-1 148910 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 12:30 Tholense Boys JO17-1 Prinsenland JO17-1 101879 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 10:15 Brouwershaven JO16-1G Tholense Boys JO16-1 103281 Sportpark Onder de Molen - -
C 08-02-2020 12:30 Unitas JO14-1 Tholense Boys JO14-1 108743 Sportpark Molenvliet - -
C 08-02-2020 09:30 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 EBOH MO15-1 151164 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO13-1 Virtus JO13-1 113460 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO13-2 Halsteren JO13-3 111476 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 09:30 Tholense Boys JO11-1 SC Kruisland JO11-1 122143 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO11-2 SPS JO11-1G 122367 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:00 BSC JO11-4 Tholense Boys JO11-3 119495 Sportpark Vierhoeven - -
C 08-02-2020 09:30 Tholense Boys J10-1 De Fendert JO10-1 130763 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 09:30 SPS JO10-2G Tholense Boys JO10-2 127121 Sportpark D'n Aekerboam - -
C 08-02-2020 09:00 RCS JO9-1 Tholense Boys JO9-1 138013 Sportpark De Alblas - -
C 08-02-2020 11:00 Tholense Boys JO9-2 Roosendaal JO9-7 137675 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 09:30 Tholense Boys JO7-1 Tholense Boys JO7-2 146810 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 09:30 Tholense Boys JO8-1 FC Bergen JO8-2 144984 Sportpark De Bent - -
C 08-02-2020 11:15 SC Welberg JO8-1 Tholense Boys JO8-3 139514 Sportpark 't Zandbaantje - -

Terug naar boven