Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 14-12-2019 14:00 Tholense Boys 1 WHS 1 P. (Paul) van der Wiel 18466 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 12:30 Tholense Boys 2 Oranje Wit 4 D.J.W. (Pepijn) Praat 26334 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 vervallen Halsteren 5 Tholense Boys 3 70766 Sportpark De beek - -
C 14-12-2019 11:30 Tholense Boys JO19-1 Alblasserdam JO19-1 Afgeschermd 29988 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 11:00 VVR MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 93895 Sportpark De Laguiten - -
C 14-12-2019 12:30 Terneuzen JO17-2 Tholense Boys JO17-1 MJ Septer 32667 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 14-12-2019 10:00 Tholense Boys JO14-1 Drechtstreek JO14-1 Afgeschermd 39350 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 vervallen ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 BSC MO15-1 63911 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 vervallen VC Vlissingen JO13-1 Tholense Boys JO13-1 40123 Sportpark Irislaan - -
C 14-12-2019 12:30 ODIO JO13-1 Tholense Boys JO13-2 41779 Sportpark De Heiloop - -
C 14-12-2019 11:00 Tholense Boys JO11-1 NVS JO11-1 45226 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 09:30 Tholense Boys JO11-2 METO JO11-1 R. (Raymon) Nesen 45657 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 08:30 DBGC JO11-1 Tholense Boys JO11-3 Afgeschermd 46273 Sportpark De Koepel - -
C 14-12-2019 09:00 Kogelvangers JO10-1 Tholense Boys J10-1 50541 Sportpark De Willemsch Veste - -
C 14-12-2019 10:30 WHS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 50923 Sportpark De Waaje - -
C 14-12-2019 08:30 MOC'17 JO9-4 Tholense Boys JO9-1 54369 Sportpark Rozenoord - -
C 14-12-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 DBGC JO9-2 55140 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-2 58787 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 Tholense Boys JO8-3 58773 Sportpark Rozenoord - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 14-12-2019 14:00 Tholense Boys 1 WHS 1 P. (Paul) van der Wiel 18466 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 12:30 Tholense Boys 2 Oranje Wit 4 D.J.W. (Pepijn) Praat 26334 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 vervallen Halsteren 5 Tholense Boys 3 70766 Sportpark De beek - -
C 14-12-2019 11:30 Tholense Boys JO19-1 Alblasserdam JO19-1 Afgeschermd 29988 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 11:00 VVR MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 93895 Sportpark De Laguiten - -
C 14-12-2019 12:30 Terneuzen JO17-2 Tholense Boys JO17-1 MJ Septer 32667 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 14-12-2019 10:00 Tholense Boys JO14-1 Drechtstreek JO14-1 Afgeschermd 39350 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 vervallen ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 BSC MO15-1 63911 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 vervallen VC Vlissingen JO13-1 Tholense Boys JO13-1 40123 Sportpark Irislaan - -
C 14-12-2019 12:30 ODIO JO13-1 Tholense Boys JO13-2 41779 Sportpark De Heiloop - -
C 14-12-2019 11:00 Tholense Boys JO11-1 NVS JO11-1 45226 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 09:30 Tholense Boys JO11-2 METO JO11-1 R. (Raymon) Nesen 45657 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 08:30 DBGC JO11-1 Tholense Boys JO11-3 Afgeschermd 46273 Sportpark De Koepel - -
C 14-12-2019 09:00 Kogelvangers JO10-1 Tholense Boys J10-1 50541 Sportpark De Willemsch Veste - -
C 14-12-2019 10:30 WHS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 50923 Sportpark De Waaje - -
C 14-12-2019 08:30 MOC'17 JO9-4 Tholense Boys JO9-1 54369 Sportpark Rozenoord - -
C 14-12-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 DBGC JO9-2 55140 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 09:30 Tholense Boys JO8-1 MOC'17 JO8-2 58787 Sportpark De Bent - -
C 14-12-2019 08:30 MOC'17 JO8-6 Tholense Boys JO8-3 58773 Sportpark Rozenoord - -

Terug naar boven