Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge J. (Josephe) Ngoumout 90285 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 14:30 DSE 2 Tholense Boys 2 26190 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 3 DVO'60 8 E (Eric) Opree 65954 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 12:45 WIK'57 2 Tholense Boys 4 Afgeschermd 67390 Sportpark De Vospit - -
C 16-11-2019 12:30 Terheijden JO19-1 Tholense Boys JO19-1 Afgeschermd 29033 Sportpark Ruitersvaart - -
C 16-11-2019 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 P.A.M. (Pierre) Koolen 62220 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 vervallen Tholense Boys JO17-1 VC Vlissingen JO17-1 32383 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 10:30 DBGC JO16-1 Tholense Boys JO16-1 J. (Jan) Pieterse 34864 Sportpark De Koepel - -
C 16-11-2019 12:30 Tholense Boys JO14-1 De Alblas JO14-1 E.J.C. (Edo) ten Voorden 38790 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 11:00 Krabbendijke MO15-1 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 R.P.A. (Raoul) Lobbezoo 63518 Sportpark Krabbendijke - -
C 16-11-2019 11:00 Tholense Boys JO13-1 Victoria'03 JO13-1 Afgeschermd 42042 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 09:45 MOC'17 JO13-4 Tholense Boys JO13-2 J. (Jaap) de Ruijter 40647 Sportpark Rozenoord - -
C 16-11-2019 09:30 MZC'11 JO11-2 Tholense Boys JO11-1 Afgeschermd 48260 Sportpark Den Hogen Blok - -
C 16-11-2019 10:15 NVS JO11-2G Tholense Boys JO11-2 48951 Sportpark De Danen - -
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 Roosendaal JO11-7 Afgeschermd 48079 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 09:00 Tholense Boys J10-1 De Fendert JO10-1 51222 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 MZC'11 JO10-4 52247 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 vervallen RSV JO9-1 Tholense Boys JO9-1 56910 Sportpark De Molenberg - -
C 16-11-2019 vervallen Oranje Blauw'14 JO9-2G Tholense Boys JO9-2 56161 Sportpark De Polderring - -
C 16-11-2019 09:45 WHS JO7-1 Tholense Boys JO7-1 60449 Sportpark De Waaje - -
C 16-11-2019 vervallen Halsteren JO8-1 Tholense Boys JO8-1 60027 Sportpark De beek - -
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 FC Bergen JO8-1 60097 Sportpark De Bent - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-11-2019 14:30 DSE 2 Tholense Boys 2 26190 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 3 DVO'60 8 E (Eric) Opree 65954 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 12:45 WIK'57 2 Tholense Boys 4 Afgeschermd 67390 Sportpark De Vospit - -
C 16-11-2019 12:30 Terheijden JO19-1 Tholense Boys JO19-1 Afgeschermd 29033 Sportpark Ruitersvaart - -
C 16-11-2019 10:30 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 ST Wernhout/Zundert MO19-1 P.A.M. (Pierre) Koolen 62220 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 vervallen Tholense Boys JO17-1 VC Vlissingen JO17-1 32383 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 10:30 DBGC JO16-1 Tholense Boys JO16-1 J. (Jan) Pieterse 34864 Sportpark De Koepel - -
C 16-11-2019 12:30 Tholense Boys JO14-1 De Alblas JO14-1 E.J.C. (Edo) ten Voorden 38790 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 11:00 Krabbendijke MO15-1 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 R.P.A. (Raoul) Lobbezoo 63518 Sportpark Krabbendijke - -
C 16-11-2019 11:00 Tholense Boys JO13-1 Victoria'03 JO13-1 Afgeschermd 42042 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 09:45 MOC'17 JO13-4 Tholense Boys JO13-2 J. (Jaap) de Ruijter 40647 Sportpark Rozenoord - -
C 16-11-2019 09:30 MZC'11 JO11-2 Tholense Boys JO11-1 Afgeschermd 48260 Sportpark Den Hogen Blok - -
C 16-11-2019 10:15 NVS JO11-2G Tholense Boys JO11-2 48951 Sportpark De Danen - -
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 Roosendaal JO11-7 Afgeschermd 48079 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 09:00 Tholense Boys J10-1 De Fendert JO10-1 51222 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 10:30 Tholense Boys JO10-2 MZC'11 JO10-4 52247 Sportpark De Bent - -
C 16-11-2019 vervallen RSV JO9-1 Tholense Boys JO9-1 56910 Sportpark De Molenberg - -
C 16-11-2019 vervallen Oranje Blauw'14 JO9-2G Tholense Boys JO9-2 56161 Sportpark De Polderring - -
C 16-11-2019 09:45 WHS JO7-1 Tholense Boys JO7-1 60449 Sportpark De Waaje - -
C 16-11-2019 vervallen Halsteren JO8-1 Tholense Boys JO8-1 60027 Sportpark De beek - -
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO8-3 FC Bergen JO8-1 60097 Sportpark De Bent - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge J. (Josephe) Ngoumout 90285 Sportpark De Bent - -

Terug naar boven