Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-11-2019 14:30 Den Bommel 1 Tholense Boys 1 A.C.W. (Arno) van Dalen 18335 Sportpark De Kruus - -
C 23-11-2019 11:00 DHV 2 Tholense Boys 2 M. (Rien) Bosters 26288 Sportpark d'n Hoekschop - -
C 23-11-2019 14:30 Tholense Boys 3 De Fendert 5 65786 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 14:30 Tholense Boys 4 SC Stavenisse 2 68968 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Alliance JO19-1 30787 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 10:30 De Fendert MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 B. (Bjarne) van den Berg 62191 Sportpark De Fendert - -
C 23-11-2019 11:30 Kloetinge JO17-3 Tholense Boys JO17-1 33558 Sportpark Wesselopark - -
C 23-11-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 METO JO16-1 34596 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 11:45 Halsteren JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38844 Sportpark De beek - -
C 23-11-2019 09:15 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 SC Gastel MO15-1 63442 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 11:00 ST Steen / Koewacht JO13-1 Tholense Boys JO13-1 40681 Sportpark Berlaere - -
C 23-11-2019 11:00 Tholense Boys JO13-2 Vivoo JO13-1G 42510 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 Apollo'69 JO11-1 46942 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 11:00 Tholense Boys JO11-2 Nieuw Borgvliet JO11-1 47812 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 10:00 Steenbergen JO11-2 Tholense Boys JO11-3 88407 Sportpark Seringenlaan - -
C 23-11-2019 08:45 SEOLTO JO10-1 Tholense Boys J10-1 49223 Sportpark De Meeren - -
C 23-11-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 51465 Sportpark D'n Aekerboam - -
C 23-11-2019 09:30 Tholense Boys JO9-1 Halsteren JO9-2 54976 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 Smerdiek JO9-1 54168 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 10:45 Tholense Boys JO7-1 NOAD'67 JO7-1 61783 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 09:45 Tholense Boys JO8-1 Moerse Boys JO8-1G 58366 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-3 60166 Sportpark Lepelstraatse Boys - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-11-2019 14:30 Den Bommel 1 Tholense Boys 1 A.C.W. (Arno) van Dalen 18335 Sportpark De Kruus - -
C 23-11-2019 11:00 DHV 2 Tholense Boys 2 M. (Rien) Bosters 26288 Sportpark d'n Hoekschop - -
C 23-11-2019 14:30 Tholense Boys 3 De Fendert 5 65786 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 14:30 Tholense Boys 4 SC Stavenisse 2 68968 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Alliance JO19-1 30787 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 10:30 De Fendert MO19-1 ST Tholense Boys / WHS MO19-1 B. (Bjarne) van den Berg 62191 Sportpark De Fendert - -
C 23-11-2019 11:30 Kloetinge JO17-3 Tholense Boys JO17-1 33558 Sportpark Wesselopark - -
C 23-11-2019 12:30 Tholense Boys JO16-1 METO JO16-1 34596 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 11:45 Halsteren JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38844 Sportpark De beek - -
C 23-11-2019 09:15 ST Tholense Boys/ WHS MO15-1 SC Gastel MO15-1 63442 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 11:00 ST Steen / Koewacht JO13-1 Tholense Boys JO13-1 40681 Sportpark Berlaere - -
C 23-11-2019 11:00 Tholense Boys JO13-2 Vivoo JO13-1G 42510 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 09:30 Tholense Boys JO11-1 Apollo'69 JO11-1 46942 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 11:00 Tholense Boys JO11-2 Nieuw Borgvliet JO11-1 47812 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 10:00 Steenbergen JO11-2 Tholense Boys JO11-3 88407 Sportpark Seringenlaan - -
C 23-11-2019 08:45 SEOLTO JO10-1 Tholense Boys J10-1 49223 Sportpark De Meeren - -
C 23-11-2019 11:00 SPS JO10-1 Tholense Boys JO10-2 51465 Sportpark D'n Aekerboam - -
C 23-11-2019 09:30 Tholense Boys JO9-1 Halsteren JO9-2 54976 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 11:00 Tholense Boys JO9-2 Smerdiek JO9-1 54168 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 10:45 Tholense Boys JO7-1 NOAD'67 JO7-1 61783 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 09:45 Tholense Boys JO8-1 Moerse Boys JO8-1G 58366 Sportpark De Bent - -
C 23-11-2019 10:00 Lepelstraatse Boys JO8-1 Tholense Boys JO8-3 60166 Sportpark Lepelstraatse Boys - -

Terug naar boven