Sfeerbeeld van kantine

Belangrijke oproep aan alle leden

Belangrijke oproep nieuws tholenseboys

Een nieuw voetbalseizoen staat voor de deur. Hopelijk een seizoen met veel doelpunten, mooie wedstrijden, kampioenschappen en vooral heel veel plezier voor jong en oud. Onze vereniging drijft op vrijwilligers. En om maar direct met de deur in huis te vallen: die zijn er te weinig. Daarom doen we een beroep u en jou! Want we kunnen iedereen gebruiken. Kom daarom 6 september naar de informatieavond!

Iedere vereniging heeft vrijwilligers nodig. Dat geldt zeker voor een grote vereniging als Tholense Boys. We kampen met een steeds groter tekort aan vrijwilligers. Iedereen beschikt over talenten en we vragen u en jou om een fractie van je tijd te geven om de vereniging te helpen. Om onze club nu en in de toekomst draaiende te houden, hebben we die hulp echt nodig. We kunnen het namelijk niet alleen. Samen met uw en jouw hulp geven we de club echter de toekomst die het verdient!

Op korte termijn zijn we op zoek naar:

  • Trainers en leiders voor onze jeugdteams
  • Mensen die helpen bij het onderhoud van ons sportpark
  • Extra leden voor de sponsorcommissie
  • Mensen voor het wedstrijdsecretariaat
  • Mensen die willen meehelpen met het bouwen van nieuwe kleedkamers
  • Barpersoneel
  • Scheidsrechters en grensrechters
  • En nog veel meer! Aarzel vooral niet om te vragen wat u en jij kunnen betekenen voor onze mooie club!
  • Fotograaf
  • Mensen die helpen en ondersteunen bij het onderhouden social media. Voor Instagram zijn we dringend op zoek naar een vrijwilliger.

Natuurlijk beseffen we dat iedereen het druk heeft. Maar dit is volgens ons het moment waarop we als club samen kunnen doorpakken om ons sportpark en onze organisatie naar een hoger niveau te tillen. We blijven op onze eigen accommodatie aan de Zoekweg en zijn intensief met de gemeente Tholen in overleg met betrekking tot de aanleg van een tweede kunstgrasveld. Bovendien hebben we plannen om het sportpark te verduurzamen, maar daarvoor moeten eerst de kleedkamers en de kantine worden verbouwd.

We nodigen u daarom nogmaals graag uit voor de informatieavond op 6 september. Daar zullen we meer vertellen over de toekomstplannen van onze club en accommodatie. Ook zullen we nogmaals vragen wie zich aan wil melden als vrijwilliger. Je kunt natuurlijk ook altijd contact met ons opnemen als je jezelf wil inzetten voor Tholense Boys!

Op naar een mooi seizoen samen!

Neem contact op

Dit artikel delen:

Sfeerbeeld van kantine

Benieuwd naar onze mooie club?

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten