Sfeerbeeld van kantine

Jeugdelftal van de maand: Trucjes leren bij de MO13!

20230916 105248

Tholense Boys bestaat vanzelfsprekend niet enkel uit seniorenelftallen. Sterker nog: het overgrote merendeel van onze mooie vereniging bestaat uit jeugdige voetballers. Daarom besteden we op de website vanaf nu meer aandacht aan onze jeugdelftallen. Elk elftal krijgt vijf vragen voorgelegd. Vandaag: MO13!

Hoe waren de resultaten de afgelopen maand? Tegen welke tegenstanders is gespeeld?
"
We hebben afgelopen maand 3 wedstrijden gespeeld. Alle drie de wedstrijden werden gewonnen. Uit bij SVOD’23 werd het maar liefst 0 – 9. Vervolgens werd in Kapelle tegen de plaatselijke MO-13 met 0 – 2 gewonnen en daarna werd op De Bent ook GPC Vlissingen MO13-2 verslagen. Het werd 3 – 1."

Wat was het hoogtepunt van de afgelopen maand? Waar kijken jullie met plezier op terug?
"We zien nu dat we echt onze draai hebben gevonden. We spelen voor het eerste seizoen op het grote veld. Dat was in het begin wel even wennen. We voetballen steeds beter en draaien nu ook mee bovenin de stand. Momenteel staan we derde, maar er is nog een kans op de twee plaats. Hiervoor moeten we nog één wedstrijd spelen."

Welke speelster verdient extra de aandacht, vanwege iets bijzonders, hilarisch of iets dergelijks tijdens trainingen of wedstrijd?
"We zijn sinds een paar weken bezig met het aanleren van “trucjes”, vooral met de sleepbeweging, de schaar en nu ook “de Zidane”. In de wedstrijd tegen Kapelle kwam Liz naar de dugout toe en fluisterde (met een brede glimlach op haar gezicht) dat ze wel even de Zidane een keer zou gaan doen. Toen die even later ook daadwerkelijk lukte, had iedereen de grootste lol."

Wat staat er de komende tijd nog te wachten? Waar kijken jullie naar uit? Is er nog iets om voor te spelen?
"De 1e plek is niet meer haalbaar, maar een plek bij de bovenste 3 zou een geweldige prestatie zijn voor het hele jonge team."

Wat is nog leuk om te laten weten aan de rest van de vereniging?
"We zijn een superleuk meidenteam. Bijzonder aan ons team is dat we van alle Thoolse basisscholen meiden in ons team hebben."

Dit artikel delen:

Sfeerbeeld van kantine

Benieuwd naar onze mooie club?

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten